
18:32, Сьогодні
Працівники Чернігівського хлібокомбінату №2 спекли та виклали понад тисячу пасок у формі рушника
У Чернігові до Великодня виклали понад тисячу пасок у формі рушника та встановили рекорд України. Організували його працівники чернігівського хлібокомбінату №2. Зафіксувати рекорд до Чернігова приїхала генеральна директорка Книги світових рекордів Ганна Крисюк. За її словами, Чернігів - перше місто, де виклали рушник з пасок.

81e6740fe017.jpg
На виготовлення понад тисячі пасок працівники хлібокомбінату витратили шість годин, розповіла для Суспільного директорка хлібокомбінату №2 Ольга Заїка: «Ми пекарі, ми завжди стараємося спекти до свят щось таке неймовірне, щоб воно було доречним, щоб воно було в родинах, родинне, святкове. Не вистачає нам, можливо, таких заходів, які б нас об'єднували, поєднували всіх разом, тому що це Пасха».
Ольга Заїка каже, вони надихнулись прикладами Одеси та Львова, де минулого року встановлювали схожі рекорди: «У місті Львові викладений герб із пасок, а в 2024 році в Одесі викладений прапор жовто-блакитний. І тому ось така ідея виникла. Я її озвучила в нас на підприємстві, і, звичайно, колектив підтримав».

Генеральна директорка Книги світових рекордів Ганна Крисюк додала: «Взагалі в Україні в такій формі з елементом синьо-жовтим - це вперше. Тут можна було багато давати категорій, що стосується рекордності, і тут більше тисячі пасок. Роздавали дуже багато пасок, але щоб робили елемент вишиванки української, ще й така ідентичність нашого коду нації, я думаю, що це буде гарним прикладом для інших».
Ганна Крисюк разом з іншими учасниками заходу підрахувала паски та заміряла довжину великоднього рушника: «Кількість виробів, які сьогодні присутні на цьому рушнику - одна тисяча чотириста сімдесят штук. Довжина рушника 13 метрів 80 сантиметрів, ширина 2 метри 10 сантиметрів. Рекорд України встановлено»!

Після цього паски з рушника подарували матерям загиблих військових: «Хочемо, щоб наше суспільство і теперішнє, і майбутнє ніколи не забували про героїв, які віддали життя за нашу свободу, за наше життя, за вільну Україну. Вони поклали за це найдорожче – це життя. І ми повинні їх вшанувати і ніколи-ніколи не забувати, бо вони наші герої навіки», - каже мати загиблого військового Світлана Шпак.
За словами Ольги Заїки, також ці паски через волонтерів передадуть військовим на фронт та до реабілітаційних центрів.
Інформує hospodar.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:12
18 квітня
ТОП новини
live comments feed...