• Головна
  • Агротканина для полуниці: в чому користь?
Новини компаній
16:12, 1 квітня

Агротканина для полуниці: в чому користь?

Новини компаній

Якщо ви хочете отримати багатий врожай полуниці, за цією культурою потрібно ретельно доглядати, а саме: забезпечувати вчасний полив, захищати від бурʼянів та запобігати загниванню ягід. Агротканина — це сучасний матеріал, який здатен полегшити догляд за ягодами та покращити врожайність. Сьогодні його використовують майже на кожному господарстві, адже цінують за багатофункціональність, зносостійкість, практичність та надійність.

Чому необхідно купити агротканину для вирощування полуниці?

Агротканина має низку переваг, які роблять її незамінною при вирощуванні полуниці різних сортів. 

  • Надійно захищає від бурʼянів. Завдяки високій щільності агротканини вона перешкоджає доступу сонячного світла до бурʼянів і таким чином стримує їхній ріст. Це дозволяє зекономити чимало сил та часу на прополювання чи використовування гербіцидів.

  • Ідеально підходить для мульчування. Агротканину купити варто перш за все тому, що вона є чудовим матеріалом для мульчування. Встеливши даним матеріалом ділянку ви перешкоджаєте випаровуванню вологи. Це особливо актуально в спеку, адже дозволяє суттєво зменшити кількість поливів.

  • Забезпечує захист ягід від гниття. Кущі полуниці низькі, тому ягоди часто лежать прямо на землі. Через це вони нерідко вражаються пліснявою та іншими збудниками захворювань. Агротканина для мульчування створює своєрідний барʼєр між ґрунтом та ягодами і допомагає останнім залишатись здоровими, що в свою чергу підвищує показники врожайності. Крім того, що полуниці не гниють, вони ще й не забруднюються від землі, тому збирати урожай значно простіше та приємніше.

  • Покращення стану ґрунту. Хоча агротканина практично не пропускає сонячне світло, проте добре пропускає вологу та повітря. Завдяки цьому створюються оптимальні умови для гарного росту полуниці.

  • Простота в догляді. Завдяки щільності агротканини для полуниці даний матеріал є зносостійким та довговічним. Вона виготовлена із міцного поліпропілену, тому практично не рветься, добре витримує навантаження, не є вразливою до вологи та сонячних променів. При правильному використанні та зберіганні цей матеріал прослужить вам не менше 3-5 років підряд.

Як використовувати агротканину?

Якщо ви вирішили вирощувати полуницю за допомогою агротканини від бурʼянів, то, щоб застелити її, слідуйте наступному алгоритму.

  1. Підготуйте ділянку. Перш ніж укладати матеріал, потрібна попередня підготовка землі. Насамперед слід видалити бурʼяни, провести розпушування ґрунту та внести добрива.

  2. Застеліть тканину. Вона повинна повністю вкривати всю ділянку, тому обовʼязково беріть полотно із запасом.

  3. Зафіксуйте матеріал. Щоб вітер не здував тканину, її потрібно зафіксувати. Найпростіший варіант — покласти по краях камені або грудки землі, але цей спосіб важко назвати надійним. Тому краще використовувати спеціальні шпильки та кілки.

  4. Посадіть полуницю в отвори. У місцях, де будуть кущі полуниці, на агротканині слід вирізати хрестоподібні отвори для майбутніх саджанців.

Поливати полуницю слід через агротканину від бурʼянів. Однак набагато зручніше встановити систему крапельного поливу, особливо, якщо ви вирощуєте багато ягід.

Поради щодо вибору агротканини

Якщо ви вибираєте агротканину, ціна — це далеко не єдиний критерій, на який потрібно звертати увагу. Перш за все потрібно врахувати її щільність. Для полуниці оптимальним показником вважається 90-130 г/м². Також важливо підібрати правильний розмір, щоб матеріал повністю вкрив грядку. Що стосується кольору, то найкраще для мульчування полуниці підходить чорна агротканина.

Якщо ви хочете придбати агротканину і не переживати на рахунок її якості та функціональності, обирайте вироби перевірених виробників. Зокрема, гарним вибором є агротканина Agreen. Вона створює сприятливий мікроклімат для полуниці та інших рослин, надійно захищає від бурʼянів та полегшує збір врожаю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...