• Головна
  • Яку рідину краще заливати в Elf Bar RF350?
Новини компаній
11:00, 16 січня 2023 р.

Яку рідину краще заливати в Elf Bar RF350?

Новини компаній

Пристрої для паріння китайського бренду Elf Bar вейпери всього світу обирають передусім за високу якість, точну передачу та насиченість смаків, сучасний дизайн. Спочатку виробник сконцентрувався на випуску одноразових електронних сигарет. Проте згодом дійшла черга і до багаторазових моделей зі змінним картриджем та таким, що можна перезаправляти. Тепер у прихильників продукції торгової марки з’явилася можливість ще більше розширити асортимент доступних ароматів. Ба більше, ніхто не заважає поекспериментувати зі смаками та власноруч розробити оригінальний рецепт дійсно унікальної жижі.

Яку рідину краще заливати в Elf Bar RF350?, фото-1

Інша річ, що заливати в картридж популярної нині багаторазової pod системи Elf Bar rf350 треба рідину з “правильним” складом інгредієнтів. Тобто підбір смаку — це одна річ, а виготовлення рідини, яка не зашкодить пристрою для паріння — трохи інша. Взагалі самостійне приготування жижі — це як втілення мрії автомобіліста проїхатися по швидкісній трасі Формули-1. Чи здійснення виплеканого роками очікувань бажання побувати в Парижі, Венеції чи Лас-Вегасі — мрії в кожного свої, тільки радість та неймовірні відчуття від їх втілення однакові. Як бачимо, купити багаторазовий под Ельф Бар та зварганити самозаміс вийде набагато дешевше та простіше. Отже, розберемося, яку рідину слід вливати у свій Elf Bar RF350, аби все вийшло “як книжка пише”.

Сам п’ю, сам гуляю, сам Elf Bar свій заправляю

Взагалі пристрої для паріння Ельф Бар вважаються майже еталонними з точки зору точності передачі смаку, його насиченості та яскравості сприйняття. Бренд не жалкує вкладати в нові технологічні розробки немалі кошти, що дозволяє впевнено почувати себе на ринку продуктів для вейпінгу. Але є важливий нюанс. Вираз “каші маслом не зіпсуєш” не завжди є доцільним. Насправді пропорція інгредієнтів має бути збалансованою. Інакше та ж каша перетвориться на якусь незрозумілу масу незбагненної консистенції. Щось подібне може відбутися і з рідиною для паріння. Передусім вона має відповідати технічним характеристикам пристрою, для якого призначена. У нашому випадку мова йде про модель Elf Bar rf350.

Отже, дійшла черга дізнатись, які інгредієнти входять до складу рідини. У под системах та одноразових електронних сигаретах використовується не звичайний нікотин, а його сіль. Такий продукт має синтетичне походження і вперше був зроблений у США. Взагалі нікотинова сіль зробила справжній переворот у світі вейпінгу. Але сьогодні річ йде не про її переваги та вплив на розвиток пристроїв для паріння, а склад рідини. Яка, власне, й перетворюється на пару завдяки нагріванню обмотаної ватою спіралі. Конструкція випаровувача реалізована таким чином, щоби вата завжди була змочена жижею. Інакше випаровувач може просто перегоріти, що викличе необхідність його заміни.

Крім нікотинової солі у складі жижі мають бути присутні:

  • Пропіленгліколь та гліцерин у рівній пропорції.
  • Смакові додатки.
  • Дистильована вода.

Насправді для pod-систем найкраще співвідношення пропіленгліколю та гліцерину — саме 50/50. В такому разі консистенція жижі буде оптимальною, що дозволить забезпечити якісне змочення вати та не допустити підгоряння випаровувача. З іншого боку, змінювати пропорцію немає ніякого сенсу, оскільки поди не призначені для випускання великої кількості пари. Тому збільшення його густини та об’єму тільки нашкодить пристрою. Та й регулювати таким чином силу тротхиту (удару по горлу) також не вийде. Бо завдяки малій кислотності та гарному очищенню від домішлк нікотинова сіль зовсім не дратує горлянку. Відповідно і тротхит відсутній як клас.

Чому саме сольовий нікотин?

Рідина з нікотиновою сіллю має нижчий рівень кислотності, тому картридж буде слугувати набагато довше. Також сольовий нікотин швидко засвоюється організмом та довше виводиться, тому великі розміри баку та потужна батарея стали непотрібні. Адже насичення наступає всього за декілька затяжок. Парять под систему з використанням неглибоких тяг сигаретного типу. Тобто пара спочатку йде у горло, а тільки потім до легенів. Сильні, так звані вільні чи кальянні затяжки таким системам тільки зашкодять. До того ж міцність рідини на сольовому нікотині досить велика та здебільшого складає 5% (хоча є й 2% варіанти, та й взагалі, тут також можна поекспериментувати). Але використовувати жижу на звичайному нікотині однозначно не вартує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...