У ритмі сучасного життя часто не вистачає часу на приготування їжі. Але це не привід відмовлятися від смачних і корисних страв. Існує безліч рецептів, які дозволяють швидко приготувати смачну вечерю, не витрачаючи багато часу та грошей.

Техніка на допомогу

Сучасна побутова техніка значно спрощує процес приготування їжі. Мультиварка, блендер, пароварка – ці прилади стануть незамінними помічниками на кухні. Вони дозволяють готувати страви практично без участі господарів. Якщо на придбання такої техніки не вистачає коштів, можна скористатися послугами мікрокредитування. До речі, промокоди від Moneyveo допоможуть отримати позику на вигідніших умовах, що зробить покупку ще доступнішою.

Швидкі та економні сніданки та вечері

Ось кілька простих страв, які не потребують багато часу та інгредієнтів:

  1. Омлет з овочами в мікрохвильовці. Достатньо змішати яйця з нарізаними овочами (помідорами, перцем, шпинатом), додати сіль і перець, вилити суміш у миску та відправити в мікрохвильовку на 2-3 хвилини.
  2. Паста з соусом песто. Поки макарони варяться, можна приготувати соус, збивши в блендері базилік, часник, пармезан, оливкову олію та кедрові горіхи. Змішайте готову пасту з песто – і страва готова.
  3. Салат з тунцем та авокадо. Достатньо змішати консервований тунець із нарізаним авокадо, додати листя салату, помідори, лимонний сік і трохи оливкової олії.
  4. Курячі грудки на електрогрилі з овочами. Філе курки потрібно замаринувати у спеціях та олії, потім обсмажити на грилі разом із кабачками, перцем або грибами.
  5. Смузі з фруктів та йогурту. У блендері змішайте банан, полуницю чи інші улюблені фрукти, додайте йогурт і трохи меду. Вийде корисний і смачний напій, який зарядить енергією на день.

 

Ці страви можна приготувати за 15–20 хвилин, а інгредієнти для них доступні та недорогі.

 

Планування меню

Щоб заощадити час та гроші, варто планувати меню на тиждень наперед. Це дозволить:

  1. купувати продукти гуртом, що часто дешевше;
  2. уникати спонтанних покупок;
  3. готувати страви про запас;
  4. використовувати залишки продуктів для інших страв.

 

Такий підхід допоможе зменшити витрати на харчування та час на приготування їжі.

 

Готуємо про запас

Приготування їжі великими порціями – ще один спосіб заощадити час. У вихідні можна приготувати кілька страв на тиждень вперед та заморозити їх. Це особливо зручно для супів, рагу, запіканок. Така стратегія дозволяє мати здорову домашню їжу навіть у найзавантаженіші дні. Отже, смачно та економно харчуватися цілком можливо навіть при напруженому графіку. Головне – правильно організувати процес та використовувати сучасні технології. А якщо потрібні додаткові кошти на придбання корисної побутової техніки, завжди можна скористатися послугами мікрокредитування. Це допоможе зробити процес приготування їжі ще простішим і приємнішим.