Можна сказати, що смартфони є беззаперечними лідерами сучасного ринку електроніки. В асортименті представлені дорогі та дешеві моделі, які відрізняються між собою розміром екрану, габаритами та функціональними можливостями. Але не дивлячись на все це кнопкові телефони не перестають бути цікавими для споживача. Розберемося, коли варто купити саме такий пристрій та на що звертати увагу під час вибору.

Кому потрібен кнопковий телефон у 2024 році?

Вибір кнопкового телефону не завжди пов'язаний з економією коштів, адже в асортименті є гаджети, здатні здивувати розкішним дизайном та високою ціною. Вибрати підходящу модель можна на сайті магазину Цитрус https://www.ctrs.com.ua/ru/mobilnye-telefony/tn_knopochnye-telefony/

Коли варто купити саме кнопковий гаджет?

  1. Людям старшого віку. Не всі користувачі легко освоюють нові технології, а управління сучасним смартфоном може здаватися складним і, навіть, лякаючим. До того ж із віком часто знижується зір, тому великі кнопки звичайного телефону є більш зручними, ніж чутливе сенсорне управління.

  2. Дітям. Не всі батьки готові купити своїм дошколятам смартфон: гаджет може бути розбитим чи загубленим. А ось втратити дешевий кнопковий телефон не так страшно, це не стане суттєвим фінансовим ударом. Ще один плюс такого пристрою — впевненість, що дитина не буде багато часу проводити в іграх чи за переглядом відео.

  3. Військовослужбовцям. Є ситуації, коли використання смартфонів просто неможливе чи заборонене уставом. А ось модель із кнопками дає змогу залишатися на зв'язку, не порушуючи діючих правил та принципів безпеки.

Також треба розуміти, що не всі люди постійно користуються месенджерами чи готові витрачати свій дорогоцінний час на перегляд стрічок соцмереж або перегляд відео. Переглянути пошту чи почитати новини можна й із домашнього комп'ютера. Тож людям, які слідують діджитал-детоксу, точно підійде звичайний кнопковий телефон.

Параметри вибору

Насамперед треба звертати увагу на форм-фактор. Є три основні типи конструкції:

  • моноблоки — без рухомих елементів;

  • розкладачки — корпус складається із двох частин, перед використанням необхідно відкрити;

  • слайдери — теж складаються із двох частин, для використання верхню частину потрібно стягнути вгору.

Саме моноблоки є найбільш надійними та витривалими, адже не мають рухомих елементів, які можуть вийти із ладу.

Інші важливі параметри:

  • діагональ екрану. Краще вибирати моделі із діагоналлю від 2,4 дюймів, на меншому екрані буде не комфортно дивитися інформацію;

  • розмір кнопок — важливо враховувати цей чинник, якщо користувач має проблеми із зором. Чим більший розмір, тим легше буде користуватися.

Також є додаткові можливості, які не є обов'язковими, але роблять користування пристроєм більш комфортним. До них можна віднести: вбудований ліхтарик, радіо або MP3-плеєр, додатковий слот для SIM-карти, камера, Bluetooth тощо.