Базовий гардероб чоловіка включає верхній одяг, який підходить для прохолодної та вологої погоди в різні пори року. У більшості випадків, куртки доступні від різних брендів і представлені у величезному асортименті моделей, матеріалів та особливостей крою. Купуючи чоловічу куртку, найкраще орієнтуватися на сукупність характеристик, не забуваючи про комфорт і зручність, а також привабливий зовнішній вигляд.
Різновиди курток для чоловіків
Яким би не був фасон, важливіше купити чоловічу куртку ту, яка виконує різні функції, а для цього краще мати у своєму гардеробі декілька різних моделей, а саме:
- Зимові варіанти: теплі, зручні, бувають короткими або досить довгими , щоб закривали від талії до пояса.
- Літні варіанти: легкі, практичні, дихаючі, ті, що зігріватимуть прохолодними літніми вечорами та ночами.
- Демісезонні варіанти: мають захищати від вітру та вологи, також мають бути зносостійкими та зручними.
Куртки зі шкірозамінника поєднують в собі стиль і практичність. Коштують вони дешевше, а виглядають так само привабливо, як і куртки з натуральних матеріалів. Джинсові вироби популярні серед молоді.
Обираючи теплу куртку для холодних осінньо-зимових місяців, слід звернути увагу на наповнювач. Ті, що виготовлені з натуральних матеріалів, таких як вовна, добре зберігають тепло, в той час як синтетичні тканини дешевші, але гірше зберігають тепло.
Які матеріали використовуються для чоловічих курток?
Існує дуже багато матеріалів і методів, які використовуються для виготовлення курток, наприклад, кашемір, замша, пух, пір'я, поліестер, габардин, нейлон, шкіра, екошкіра, нейлон, макінтош, даффл, оксфорд, дассо тощо.
1. Коли справа доходить до вибору зимового теплого одягу, варто звернути увагу на текстильні куртки, або пуховики, як їх ще називають. Зовні пуховик виготовлений з тканини, яка не пропускає вологу. Усередині - суміш пуху та пір'я в різних пропорціях.
2. Парки виготовляють з нейлону, бавовни, водонепроникних тканин і щільного деніму.
3. Матеріали для вітровок дуже різноманітні, але найвідоміші з них такі як:
- Вітровки з поліестеру дуже практичні, оскільки вони не мнуться. Крім того, вони добре захищають від вітру і дощу.
- Нейлонові куртки дуже легкі, але, на жаль, не підходять для вологої погоди.
- Теплішим варіантом, який добре захищає від холоду, є вельветова вітровка. Ця тканина має дуже низьку теплопровідність, тому відмінно зігріває і зберігає тепло.
4. Куртки для лиж чи сноуборду здаються тоншими, ніж звичайні міські зимові куртки. Однак за показниками збереження тепла та водовідштовхування вони в кілька разів кращі за звичайні. Це пов'язано з технологією виготовлення: використовується тонка набивка, утеплювач і мембранний матеріал (матеріал, який відводить пару від тіла і захищає від опадів і вітру). І, звісно, займаючись такими активними видами спорту вимоги до верхнього одягу суворіші. Однаково важливо і збереження тепла і легке виконання рухів і мала вага куртки.
Ключові моменти у виборі чоловічої куртки
При виборі куртки для чоловіків слід звернути увагу на наступні характеристики:
- Особистий стиль. Необхідно обирати той виріб, щоб він поєднувався з більшістю речей у гардеробі.
- Теплота куртки. Для теплої осені та весни, холодного міжсезоння, теплої зими і сильних морозів існують різні види курток.
- Матеріал. Одна з ключових якостей куртки - її водонепроникність, що захищає від снігу та дощу.
- Пошиття. Рівні шви, міцна фурнітура, якісний підкладковий матеріал - все це впливає на комфорт і тривалість носіння.
- Дизайн - дуже важливо, щоб модель подобалася вам і підкреслювала ваші сильні сторони.
Тому при виборі куртки для чоловіків важливо оцінити дизайн, якість матеріалу і пошиття, поєднання з іншим одягом і теплоту виробу. Якісні зимові та демісезонні куртки залишаються стильними та доречними і можуть використовуватися протягом декількох років, якщо їх обрати правильно.