Одним з найнеобхідніших сантехнічних приладів у ванній кімнаті є сушки для рушників. Тут вони виконують важливу функцію – сушіння рушників та обігрів приміщення ванної кімнати. Багате стилістичне розмаїття рушникосушок зробить їх чарівною прикрасою ванної кімнати.

Яку сушку для рушників вибрати?

Важливим критерієм, який слід враховувати при виборі рушникосушки, є розмір і температура у ванній кімнаті. У погано провітрюваному приміщенні цілком ймовірно, що вологи буде накопичуватися більше, тому тут знадобиться більша і потужніша сушка для рушників. Якщо ванна кімната досить добре вентилюється або опалюється іншими способами, наприклад, встановлена ​​підлога з підігрівом, можна вибрати сушку для рушників меншого розміру.

Сушки для рушників можуть бути водяними (підключаються до централізованої системи опалення), електричними (підключаються до електричної розетки) або комбінованими (нагріваються обома способами). Водяні сушки для рушників є практично в кожному багатоквартирному будинку. Тут буде складно підключити електричну чи комбіновану котушку. Для цього має бути отримана згода всіх мешканців багатоквартирного будинку, адже при встановленні такого сушки для рушників можна об'єднати систему опалення та водопостачання будинку. Електричні та комбіновані сушарки для рушників зазвичай вибирають у будинках індивідуальної споруди. Електричні рушникосушки можна вмикати та вимикати у будь-який час, а температуру можна регулювати. Комбіновані сушарки для рушників в опалювальний сезон зазвичай обігріваються водою, влітку — електрикою.

Вибираючи сушку для рушників, слід також враховувати систему водопостачання. Вона може бути відкритою чи закритою. У відкритій системі гаряча вода до змійовика подається цілий рік, навіть влітку. Ця система є практично у всіх багатоквартирних будинках старої побудови. Сушки для рушників з латуні або нержавіючої сталі підходять для відкритої системи водопостачання. Небажано вибирати сталеві вироби. Для відкритої системи воду беруть із глибоких свердловин, що містять солі магнію, кальцію. Сталь піддасться корозії і така рушникосушка довго не прослужить.

Всі сушки для рушників – сталеві, нержавіючі, латунні, мідні – підходять для закритої системи водопостачання. Тут вода нагрівається в теплових насосах і подається до змійовика тільки під час опалювального сезону. У системі тече спеціально підготовлена ​​безсольова вода з антикорозійними речовинами.

При виборі сушки для рушників не менш важлива і його конструкція. Рушникосушка може стати ексклюзивною родзинкою ванної кімнати, особливо якщо виділятиметься кольором, формою та матеріалом. В інтернет магазині Брауні рушникосушки для ванної доступні в білому, чорному, золотому кольорах, а також величезний вибір різних дизайнів.