Умивальників для ванної кімнати на сучасному ринку представлено безліч, найпопулярнішими вважаються раковини керамічні, скляні, металеві, дерев'яні, мармурові, зі штучного каменю, композитних матеріалів.
Бажаєте умивальники купити за вигідною ціною? У такому разі вам варто відвідати інтернет-магазин якісних оздоблювальних матеріалів для ремонту Лео Кераміка! Тут широкій вибір умивальників на любий смак!
Найчастіше у ванних кімнатах можна зустріти керамічні раковини, порцелянові або фаянсові, причому, які точно - вгадати часом буває дуже непросто. Об'єднує їх лише те, що вся кераміка, в порівнянні з іншими матеріалами, все-таки досить тендітна і важить пристойно, хоча, можливо, останнє і не так важливо, оскільки раковина кріпиться один раз і на довгі роки.
А ось в процесі експлуатації ці два матеріали поводяться зовсім по-різному. Так, порцелянова раковина буде не з дешевих, зате ціна повністю окупає її міцність, легкий догляд, відсутність тріщин і екологічність.
Фаянс не може похвалитися легкістю догляду, оскільки матеріал досить пористий сам по собі, з цієї причини, його часто додатково зверху обробляють спеціальним складом, для поліпшення характеристик.
Раковини з композитних матеріалів, виробляються на основі акрилу, який є сполучною наповнювача, порошку граніту або кварцу. Ось такі-то умивальники точно не бояться перепаду температур, різноманітних хімічних «чисток», добре «тримають удар».
А ось раковини зі скла варто вибирати любителям естетики, хто більше цінує привабливість інтер'єру, ніж його функціональність, але при цьому готовий, що важливо, приділяти багато часу чищення і догляду за таким виробом, не забуваючи, що воно дуже і дуже крихке.
Не менш ефектним варіантом буде і дерев'яна раковина, так само, як і досить дорогим і важким з точки зору догляду.
Також турботи вимагають і раковини з нержавіючої сталі, оскільки будь-який неакуратний рух може залишити на такому виробі подряпини, до того ж невисохлі краплі будуть згодом утворювати малопривабливі патьоки.
Недешево обійдеться вам і мармурова раковина, хоча прожилки натурального каменю і його цікавий малюнок, безумовно, відразу звертають на себе увагу, такі вироби виглядають по-справжньому розкішно. Однак і догляд їм потрібен королівський - цей матеріал досить пористий, що означає, що бруд буде і буде накопичуватися, тому варто запастися не однієї губкою і левовою часткою терпіння, щоб утримувати цю красу в ідеальному стані.