Мешканка Лозівської тергромади звернулася до редакції сайту 05745.com.ua й повідомила про підозрілий товар у одному з магазинів. Жінка написала, що майонез закордонного виробництва може бути зі складу гуманітарної допомоги. Таке може бути, якщо «гуманітарка» не контрольована, повідомив секретар Лозівської міськради Юрій Кушнір. Речова допомога людям безкоштовна та обліковується.
Якщо люди підозрюють, що в магазинах продають довари з гуманітарної допомоги, це причина звернутися до правоохоронних органів. На Лозівщині приймають гуманітарну допомогу та контролюють її розподіл. Жодна річ не може потрапити на продаж до магазину.
З приводу правопорушень лозівчани можуть звернутися до Лозівського райвідділу поліції за номером +380 5745 90064, або 102
Та люди не поспішають звертатися до правоохоронців й повідомляти про незаконний продаж речей з гуманітарної допомоги, пише Начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області у своєму пості у Facebook.
Верховна Рада України ввела кримінальну відповідальність за продаж чи привласнення «гуманітарки». Її використання з метою отримання прибутку або власного збагачення, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років з конфіскацією майна. Якщо це зробила група злочинців чекає ув’язнення на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Якщо такий злочин вчинила організована група чи дія особливо великого розміру покарання передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
Читайте також: У Лозову прибув вагон гуманітарної допомоги
Ковбасна зброя: у Лозівському районі випускають продукцію з креативною назвою